Obróbka elektroerozyjna

Obróbka elektroerozyjna

Obróbka elektroerozyjna w Łodzi

Szukasz firmy, której zlecisz obróbkę elektroerozyjną? W Łodzi oraz okolicach działa nasz zespół, dostarczający wysokiej klasy usługi dla przedsiębiorców. Jeżeli zależy Ci na zoptymalizowaniu czasu oraz kosztów prac, a także szukasz godnego zaufania partnera – zapraszamy do współpracy!
Stosowana przez nas metoda, jaką jest obróbka elektroerozyjna, uchodzi za skuteczny sposób obróbki zwłaszcza metali trudnoskrawalnych, bardzo twardych, części maszyn o skomplikowanej budowie, wreszcie detali z węglika spiekanego. Zawsze w indywidualny sposób dobieramy sposób obróbki do zlecenia, dzięki czemu optymalizujemy jego koszty i skracamy czas oczekiwania na realizację. Zaufaj naszemu doświadczeniu – zamów spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną.

Skorzystaj z usługi obróbki elektroerozyjnej w łódzkim

Polecamy kompleksową współpracę przy obróbce elektroerozyjnej. W łódzkim mamy już wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług lub decydują się polecać je innym. To dla nas najlepsza rekomendacja!
W metodzie, którą tu opisujemy, bazujemy na erozji metali, która powstaje w wyniku wyładowań elektrycznych. Dwa główne sposoby obróbki to obróbka wgłębna oraz drutowa. Stosujemy je po to, aby produkować stemple, matryce, obrabiać łopatki turbin, tworzyć od podstaw formy wtryskowe i odlewnicze – zgodnie z wytycznymi klienta.

Współpraca przy obróbce elektroerozyjnej

Zachęcamy do podjęcia współpracy przy obróbce elektroerozyjnej klientów z Łodzi i okolic. Mamy możliwość realizowania zamówień nietypowych i wielkonakładowych. Kształtujemy i tworzymy „od zera” formy, niemożliwe do osiągnięcia innymi metodami, np. obróbką skrawaniem. Mamy nowoczesną narzędziownię, a własny, kompleksowo wyposażony park maszynowy gwarantuje nam dużą swobodę działania oraz możliwość realizowania zleceń w krótkim terminie.
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zadzwoń lub napisz do nas – porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Zobacz również: Frezowanie CNC Obróbka CNC Cięcie plazmowe Toczenie CNC