Frezowanie CNC

Frezowanie cnc

Frezowanie CNC – Łódź

Masz do zlecenia usługi frezowania CNC? W Łodzi wykonujemy tego typu prace na zlecenia naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu. Z uwagi na to, że posiadamy duży i nowoczesny park maszynowy możemy realizować zamówienia wielkonakładowe oraz nietypowe. Kompleksowość i konkurencyjne ceny to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji w łódzkim.
Frezowaniu poddajemy drewno, metale, stal, tworzywa sztuczne oraz inne materiały. Obróbka jest precyzyjna i estetycznie wykończona, co jest zasługą sterowania numerycznego maszynami komputerowymi. Realizujemy w ten sposób projekty dostarczone przez klientów, jak również stworzone od podstaw w naszej pracowni. Frezujemy w 2D oraz 3D – zapytaj o szczegóły naszych doradców!

Frezowanie w łódzkim

Jeżeli chodzi o frezowanie w łódzkim, nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim kompleksowością, wysoką jakością, krótkim czasem oczekiwania na realizację zamówienia i niezwykłą precyzją. Pożądane przez klientów efekty udaje nam się uzyskać za sprawą nowoczesnych maszyn i doświadczonych operatorów, którzy je obsługują.
Frezujemy w tytanie, drewnie, żeliwie, stali nierdzewnej, czarnej, stopach aluminium, metalach kolorowych i tworzywach sztucznych. Chętnie podpowiadamy, jaka metoda obróbki sprawdzi się w ich przypadku najlepiej i co warto wybrać, aby czerpać korzyści z nowoczesnych technologii.
Proponujemy frezowanie ploterem CNC dedykowane materiałom miękkim, jak również frezowanie CNC, czyli opracowywanie kanalików, rowków, kół zębatych, płaszczyzn, powierzchni kształtowych.
Zleć nam pracę nad Twoim projektem. Gwarantujemy maksymalne zaangażowanie, kompleksowość oraz dostęp do najlepszych sprzętów i technologii. Komunikatywna załoga będzie dla Ciebie wsparciem i z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również: Toczenie CNC Obróbka skrawaniem CNC