Cięcie plazmowe

Cięcie plazmowe

Cięcie plazmą – Łódź

Usługi cięcia plazmą realizowane przez nasz zespół, pozwalają na optymalizację kosztów produkcji w Twojej firmie oraz podniesienie standardów przez nią oferowanych. Dzięki obróbce plazmowej, która wykorzystuje łuk plazmowy udaje się ciąć metale z niezwykłą precyzją oraz starannością. Sprawna i dokładna obróbka jest możliwa na bazie przygotowanego i zaakceptowanego przez klienta projektu komputerowego. To z kolei gwarantuje wysoką powtarzalność w produkcjach jednostkowych oraz seryjnych.
Zapraszamy do współpracy z firmą usługową Gralech. Oferujemy możliwość cięcia plazmą poprzez topienie metalu oraz wyrzucanie ze szczeliny cięcia. To najprostszy opis pozwalający zrozumieć, jak działa obróbka plazmowa. Łuk, który to powoduje, działa pod wpływem dużej energii kinetycznej. Podtrzymywanie jarzącego się łuku między elektrodą nietopliwą a obrabianym elementem gwarantuje poprawny przebieg procesu. O to dbają nasi specjaliści.

Obróbka plazmowa w łódzkim

Jeżeli prowadzisz firmę na terenie województwa łódzkiego, cięcie plazmą w naszym zakładzie na pewno Cię zainteresuje. Nie tylko jesteśmy blisko Ciebie, ale też dbamy o kompleksową, konkurencyjną cenowo realizację zamówień. Energia emitowana przez przepływający prąd o odpowiedniej wysokości jest w stanie szybko i dokładnie, a także bezpiecznie dla operatora przeciąć stal czarną, stal nierdzewną, a także aluminium.
Obróbka plazmowa znajduje szereg zastosowań, głównie z uwagi na możliwość dopasowania parametrów cięcia do grubości blach i pozostałych parametrów materiałów. Zaletą jest też brak konieczności czyszczenia wcześniej malowanych czy zabrudzonych detali – to spora oszczędność czasu.
Realizujemy zarówno cięcia podstawowe, jak i ukosowanie, cięcie szablonowe, żłobienie, cięcie zmechanizowane, w tym także cięcie wielu blach jednocześnie. Skonsultuj się z nami – opowiedz, czego potrzebujesz i jakie masz oczekiwania względem współpracy. Jesteśmy pewni, że zdołamy im sprostać!

Zobacz również: Szlifowanie płaszczyzn Obróbka elektroerozyjna Frezowanie CNC Formy wtryskowe do tworzyw sztucznych